Karrier lehetőségek

Érdekel a megújuló energia világa? Szeretnél olyan munkát, ami a pénzkereset mellett társadalmilag is értéket teremt? Munkáddal szeretnél pozitív hatást gyakorolni a környezetre, a jövő technológiáit hasznosítva? És mindezt egy innovatív lendületes csapat tagjaként?

Fejlesztési projektreferens

munkatársat keresünk.
Főbb feladatok, munkák:
  • Fejlesztési beruházást megelőző terv készítésének folyamatos nyomon követése; határidők nyomon követése, betartása;
  • Fejlesztési projektek megvalósíthatóságának részletes műszaki és gazdasági feltételeinek megvizsgálása, hatósági engedélyezhetőség ellenőrzése, költségbecslés készítése, döntés előkészítő tanulmány összeállítása;
  • A fejlesztéshez kapcsolódó terv elkészíttetése, folyamatos egyeztetés és kapcsolattartás az érintettekkel;
  • Műszaki- és pénzügyi ütemezésnek megfelelő fejlesztési projekt megvalósításának ellenőrzése;
  • Részvétel a fejlesztési projektekkel kapcsolatos pályázatok kiírásában, a pályáztatások lebonyolításában, kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzésében;
  • Fejlesztési-, beruházási projektek esetén területi és egyéb elemzések, bemutatkozó anyagok összeállítása magyar és angol nyelven;
  • Kapcsolattartás a projekt résztvevőivel és a közöttük történő kommunikáció elősegítése;
  • Projektfeladatok végrehajtásának nyomon követése, ütemezések ellenőrzése;
  • A fejlesztési projekt megvalósulásához szükséges operatív folyamatok definiálása, menedzselése.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdász, gazdálkodás-menedzsment)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Precíz, felelősségteljes, minőségi munkavégzés
  • Asszertív kommunikáció szóban és írásban
  • Magas stressztűrő képesség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Dinamikus, innovatív környezet
  • Változatos és felelősségteljes feladatok
Szükséges tapasztalat:
Szükséges nyelvtudás:
  • Angol középszintű nyelvtudás
Munkavégzés helye:

Somogy vármegye - Kaposvár

Foglalkoztatás jellege:

Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

"Jelentkezem" gombra kattintással kérjük küldje el a magyar nyelvű önéletrajzát.