Karrier lehetőségek

Érdekel a megújuló energia világa? Szeretnél olyan munkát, ami a pénzkereset mellett társadalmilag is értéket teremt? Munkáddal szeretnél pozitív hatást gyakorolni a környezetre, a jövő technológiáit hasznosítva? És mindezt egy innovatív lendületes csapat tagjaként?

Erősáramú villamosmérnök

Munkatársat keresünk bővülő csapatunkba.
Főbb feladatok, munkák:
  • 50 kVA feletti kiserőművek tervezése részletezve:
    • KIF és KÖF villamos művek és hálózatok tervezése
    • engedélyes és kiviteli tervek elkészítése
    • projektfejlesztésekben, új folyamatok/koncepciók kidolgozásában, bevezetésében való részvétel
    • tervezői alvállalkozókkal, szaktervezőkkel, gyártókkal, hálózati engedélyessel, MAVIR-ral való szakmai kapcsolattartás
    • tervek ellenőrzése
    • tervezői költségbecslések elkészítése
    • értékesítő kollégák szakmai támogatása
    • kivitelező kollégák szakmai támogatása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • villamos energetikai rendszerek ismerete (KIF / KÖF / NAF)
  • villamos primer- és szekunderrendszerek tervezésében való jártasság
  • felhasználói szintű MS Office, AutoCAD, EPLAN ismeret
  • precíz, felelősségteljes, minőségi munkavégzés
  • alkalmazkodó készség, hatékonyság, terhelhetőség
  • megoldás orientált, pozitív hozzáállás
  • asszertív kommunikáció szóban és írásban
Az állás betöltésénél előnyt jelent:
  • tervezői jogosultság (V, EN-ME, EN-VI)
  • naperőmű tervezésében való jártasság
  • angol középszintű nyelvtudás
  • OMEGACAD, RUPLAN, WSCAD felhasználói szintű ismerete
  • NAF/KÖF alállomási ismeretek
  • Villamos védelmi rendszerek ismerete, zárlatszámítási gyakorlat
  • Vezérlési- és automatika rendszerek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem
  • egyéb juttatások
  • támogató munkahelyi légkör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • bejárás (utazás) támogatása
Szükséges tapasztalat:
  • 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • erősáramú tervezésben szerzett gyakorlat
  • villamos energetikai rendszerek tervezésben szerzett tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye - 6500 Baja, Gesztenye utca 2.

Foglalkoztatás jellege:

Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

"Jelentkezem" gombra kattintással kérjük küldje el a magyar nyelvű önéletrajzát.